Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, spadne až 20 mm srážek

Diskuse o počasí vylepšení webu -> vylepšení počasí na web

# 16.03.2008, 15:33

Dobře. Bude tedy spuštěna nová verze. Předchozí kódy budou fungovat. Beta verzi prosím otestujte zde:

http://www.in-pocasi.eu/pocasi-na-web/verze/

Napište chyby, co ještě vylepšit a hlavně vygenerované kódy prosím ozkoušejte.

Anonymní
Avatar
# 17.03.2008, 00:20

Libi se mi ze jste udelali rychlou upravu code ale mam malej dodatek, nak tam hapruje entita & za & proto vsem kdo to pouziji doporucuji zamenit & (and nebo +) za & a je kod bez chybnej

Myslim ze timto se stane In-Pocasi zajimavim.
Fakt smekam.;-)

Anonymní
Avatar
# 22.03.2008, 18:46

Dobrý den, pročetl jsem si celou diskuzi a kolegové měli u první verze kódu počasí na web pravdu, úplně to rozhazovalo pořadí boxů, bylo třeba jeden div přidat.

Chystám se udělat malý skriptík na stránku s možností výběru různých variant a proto bych měl jednu drobnost: zkratka kraje je jednou celá vekými písmeny, jindy zase první velké a druhé malé. V rámci Vašich budoucích úprav a funkčnosti našich stránek bych navrhoval sjednotit zápis. Buď vše velké nebo první malé a druhé velké nebo vše malé.

Konkrétně: obě písmena velká jsou u zkratek MS, KV, JC, KH a JM.

Děkuji za pomoc.

0
# 25.03.2008, 22:06

Je tam pořád - odstavec doporučujeme, druhá položka.

:slunce: Ano - díky, už jsem to našel ještě před Vaší odpovědí. :cool:

536
# 03.04.2008, 16:44

In-pocasi
chtěl bych se zeptat jestli je možné přidat na webové stránky POČASÍ U VÁS ikonku KRUPOBITÍ??či PŘÍVALOVÉ DEŠTĚ.podle mého názoru to bude jev velmi častý.Píšu na tuto rubriku už nějaký ten čas a tyto ikonky mi tam chybí.
Děkuju s pozdravem J.

# 03.04.2008, 18:50

jaroslavec
Ikonu krupobití již máme: , do systému ji vložím.

Ikonu označující přívalový déšť nelze příliš vytvořit (snad jen přidat kapku).

536
# 03.04.2008, 20:47

In-pocasi
klidně bych tam tu kapku přidal,a nazval to jako silný déšt,to krupobití je skvělý:) :) jinak dík.

Anonymní
Avatar
# 25.04.2008, 19:16

Proc nejde pocasi ?? jen mam odkaz a to je vse, to jste zase vse vratili k nevalidnimu kodu ??
Premyslim o jinem webu, mali detail subdomeny si muzu dat jake chci to snad neni problem ne ? Server je totiz muj. :)

Anonymní
Avatar
# 06.05.2008, 10:04

Dobrý den,
přestože se to tady už řešilo, píšu ještě ohledně validnosti kódu. Stačilo by začátek divu zařadit před začátek javascriptu do generovaného kódu a značky "&" nahradit &. Pak by vkládaný kód byl validní i v XHTML a nikdo, ani já by si nestěžoval (hodně lidí považuje validnost titulky za důleřitou), např:

<div style="???"><script type="text/javascript" src="http://www.in-pocasi.eu/pocasi-na-web/data.ph p?poradi=vedlesebe&amp;kolikdni=5&amp;barvaden=0F3 C5A&amp;barvateplota=000000&amp;kodovani=windows-1 250&amp;ikony=5&amp;kraj=CR">
</script>
<a href="http://www.in-pocasi.eu" title="In-počasí">In-počasí</a></div>

Jenom návrh, pokud něco takového uděláte, budu vděčný

Anonymní
Avatar
# 11.08.2008, 13:36

No ani bych neřekl, že je validní kód k ničemu, je to aspoň vizitka, toho kdo web vytváří, takhle přicházíte o lidi, kteří si to chtějí hodit na web. Nechápu proč to neuděláte validní, když to jde.:blesk:

# 11.08.2008, 19:34

Zaujímalo by ma ako by vyzerala ikona hmly:D

# 11.08.2008, 20:23

Mám takový nápad,jestli by nešlo vložit do rubriky počasí u vás sílu větru pomocí vlajek nebo jak se to nazývá.S jednou čárečkou je to slabý vítr,se dvěma mírný,se třemi silný vítr,se čtyřmi prudký ,s pěti vichřice.
Orkán to je celý praporek.:) :) :oblak:

Anonymní
Avatar
# 15.11.2008, 14:11

Dobrý den mám stránky na webnode a když chci vložit vygenerovaný kod tak mi to píše html není validní co s tím mám dělat prosím o radu

# 15.11.2008, 14:24

mikels
Informujte se přímo u webnode - technická podpora. Jestli je kód validní nebo není by vadit nemělo. Nebo můžete zkusit z toho našeho kódu co tam vkládáte odstranit značku </div>.

Anonymní
Avatar
# 18.11.2008, 21:58

Děkuji za odpověď tak technická podpora mi odepsala jednou větou, že kod není validní. Ták že taková podpora stránek opravdu zamrzí s tím že to mám prohnat přes validátor. Bohužel ani přes něj mě to nepustí. Napíše to 14 chyb. Jenomže anglicky neumím tudíž ani zprovoznit to nedokážu. Budu rád za každou radu. Děkuji.
Ještě mám jeden dotaz zda je možný někde zadarmo sehnat kód pro radarové snímky a nebo jak mám postupovat abych tyto snímky na svoje stránky dostal, abych něco neporušoval. Děkuji za odpověď

# 19.11.2008, 18:14

mikels
Tak zkus odstranit tu značku </div>, ale možná se to rozpadne.

DanDan
Podíváme se na to. Děkuji za upozornění.

Anonymní
Avatar
# 24.11.2008, 17:42

Děkuji naštěstí český validátor trošičku pomohl. Akorát když to hodím na stránku tak mi to rozhodí menu. nevíte jak to dát do plochy aby to nezasahovalo do šablony www.stránky??

# 24.11.2008, 17:46

mikels
Jak jsou ty stránky?

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.